ARCHIWUM ZMIAN NA STRONIE

 • 2015-06-19 uruchomione została podstrona "przydatne telefony"
  W portalu głównym uruchomiona została podstrona zawierająca zbiór telefonów przydatnych dla mieszkańców naszej miejscowości, związanych z najczęściej załatwianym sprawami. Odnośnik do strony znajduje się w prawym menu nawigacyjnym.
 • 2015-06-09 www.soltys.roztropice.pl - uruchomione zostały kolejne podstrony serwisu
  W portalu soltys.roztropice.pl uruchomione zostały podstrony informujące o sprawach zgłoszonych organom sołeckim oraz o sprawach znjadujących się obecnie w toku. Dodatkowo przygotowana została podstrona, na której przedstawiane będą sprawy wymagające przeprowadzenia konsultacji społecznych.
 • 2015-06-04 www.soltys.roztropice.pl - uruchomiona strona ze sprawami zakończonymi
  W portalu soltys.roztropice.pl uruchomiona została podstrona zawierająca relacje ze spraw zakończonych w naszym Sołectwie. Zamieszczane tam będą opisy i zdjęcia zakończonych prac związanych z utrzymaniem i rozbudową infrastruktury gminy, na obszarze Roztropic.
 • 2015-06-03 uruchomiona strona Sołtysa i Rady Sołeckiej
  Uruchomiona została strona Sołtysa i Rady Sołeckiej. Odnośnik do niej znajduje się w głównym menu nawigacyjnym. Można na nią bezpośrednio wejść wpisując w przeglądarce adres "www.soltys.roztropice.pl". W tej części będą umieszczane wszelkie informacje związane z działanością Sołtysa i Rady Sołeckiej. Na początku znalazły się tam informacje dotyczące składu Rady Sołeckiej i dane umożliwiające kontankt z jej członkami. Ponadto zamieszczony został wyciąg ze statutu Sołectwa i odnośnik do jego pełnej treści.
 • 2015-05-24 uruchomione archiwum wiadomości
  Uruchomione zostało archiwum wiadomości umieszczanych na stronie głównej. W ten sposób informacje będą dostępne jeszcze przez kilka miesięcy od momentu ich opublikowania. Potem, niestety ze względu na ograniczoną objętość i prędkość wczytywania stron będą usuwane.
  Archiwum, a właściwie trzy archiwa dostępne są z poziomu prawego menu nawigacyjnego lub za pośrednictwem linków znajdujących się na dole każdej z grup wiadomości.
 • 2015-05-23 uruchomiona strona opisująca samorząd
  Powstała podstrona, na której można znaleźć informacje dotyczące najbliższych nam samorządów. Ograniczyliśmy się do zamieszczenia informacji nt. sołectwa, gminy i powiatu.
 • 2015-05-19 start strony internetowej
  Rozpoczynamy funkcjonowanie strony internetowej. Pierwsze funkcjonalności to przede wszystkim komunikaty, aktualności i zapis ostatnich zmian na stronie.
  W polu "komunikaty, zapowiedzi" będziemy informować o zbliżających się wydarzeniach, oraz będziemy przekazywać ważne informacje od władz samorządowych, organizacji itp.
  W polu "aktualności, relacje" przekażemy relacje z wydarzeń, które miały związek z Roztropicami.
  W polu "ostatnie zmiany na stronie" będziemy informować o nowych funkcjonalnościach naszej strony lub ich zmianie.
  Z prawej strony portalu umieszczone zostało menu nawigacyjne, umożliwiające szybkie poruszanie się po poszczególnych stronach tematycznych, jako pierwsze archiwum wiadomości.